Tüm Uygulamalarım

2


Başlıca Windows Phone Uygulamalarım

40.000 kez indirildi! Kahve Falı falınıza bakıyor! Windows Phone için geliştirilen en kaliteli fal uygulaması, 9 binden fazla insandan 5 üzerinden 4.5 oy aldı!
250.000 kez indirildi! Canlı Televizyon Türk televizyon kanallarını, Türkçe sinema kanallarını Türkçe izleyebileceğiniz bir uygulamadır. Canlı TV uygulamasının devamı niteliğindeki yeni versiyondur.
80.000 kez indirildi! MEA Windows Phone Camp Yarışması 1.'si! Ninja Camp ile bir ninja karakterini yöneterek 10 farklı zorluk seviyesinde rakibinizle mücadele edebilirsiniz. 4 farklı vuruş tekniğiniz ve yürüme şansınız var.
400.000 kez indirildi! doPiano bir piyano çalma uygulamasıdır. Bir kaç nota ile kendi melodilerinizi çalabilirsiniz.
200.000 kez indirildi! Canlı TV Türk televizyon kanallarını, Türkçe sinema kanallarını Türkçe izleyebileceğiniz bir uygulamadır.
80.000 kez indirildi! Penaltı vuruşu yapabileceğiniz bir oyun, kaleci, top ve arka plan seçip oynayabiliyorsunuz. Ek olarak, oyun Skorbordu sayesinde skor yollayabilir ve diğer oyuncu skorlarını gözlemleyebilirsiniz.

Başlıca Windows 8 Uygulamalarım

200.000 kez indirildi! 1000'den fazla oy aldı ve Windows 8 Market Gündeminde Manşetten tanıtıldı! Televizyon, radyo ve sinema kanallarını izleyebileceğiniz, favori kanallar belirleyebileceğiniz ve başlangıç ekranından favori kanal ve toplam izleme sürenizi takip edebileceğiniz bir uygulama.
15.000 kez indirildi! Basit bir piyano çalma oyunudur, 11 tuş ile dokunarak ve klavye aracılığıyla çalabilirsiniz.
150.000 kez indirildi! Bateri oyunu sayesinde bir bateri çalıyormuş gibi 14 farklı bateri ses efektini kullanabiliyorsunuz. Klavye veya dokunarak/fare ile bateri oyununu oynayabilmektesiniz.
20.000 kez indirildi! Ekranda beliren topları yakalamaya çalıştığınız bu oyunda amacınız yakalayabildiğiniz kadar top yakalamak ve ulaşabileceğiniz en yüksek skora erişmek.
10.000 kez indirildi! Telaffuz uygulaması sayesinde İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca ve Türkçe dillerinde kelime ve cümlelerin telaffuzlarını öğrenebilirsiniz.
30.000 kez indirildi! Hedefi vur uygulaması sayesinde karşınıza gelen dart tahtasına 12 kez vurabiliyor ve elinizden gelen en yüksek puanı yapmaya çalışıyorsunuz.
10.000 kez indirildi! Bu uygulama sayesinde Türkiye Süperlig'in Puan Durumu'nu kolayca takip edebilirsiniz.