Kahve Falı Yayınlandı

8 18 Mayıs 2014Windows Phone Haberler

bg4Türk kahvesi kültürünün önemli bir parçası olan fal baktırma kültürü de artık Windows Phone için yayınlandı. Hepimizin bildiği üzere keyifle içilen bir Türk kahvesinden sonra fal baktırmak çoğumuzda uyanan bir istek. Windows Phone için Kahve Falı uygulamasını telefonunuza indirerek siz de falınıza hemen baktırabilirsiniz.

 

 

 

Untitled-1Kahve Falı, bakılan fallarınızı ana ekranınızda listeleyebiliyor ve dilerseniz bu yorumları arkadaşlarınızla Facebook, Twitter, Whatsapp ve Instagram gibi bir çok platform aracılığıyla paylaşmanıza, oylamanıza ve silmenize olanak sağlıyor. Canlı Kutucuk (Live Tile) desteği sayesinde falınıza bakıldığı anda falınızı hem Başlangıç Ekranınızda gösterebiliyor hem de gönderdiği anlık bildirimler sayesinde yorumlanan falınızdan anında haberdar olmanıza olanak tanıyor. Böylece siz kahvenizin keyfini henüz tamamlamışken falınızı da sizlere hızlı bir şekilde ulaştırıyor.

ss2 ss3 ss5 ss8

 

qr

Uygulamada bulunan İletişim bölümü sayesinde dilediğiniz konuda geliştirici ekibine doğrudan ulaşabilir, görüşlerinizi ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Kahve Falı’nı hemen indirmek için tıklayabilir veya QR kodu telefonunuzdan taratabilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler:

"Kahve Falı Yayınlandı" yazısı için 8 yorum yapılmış.

 1. Levent dedi ki:

  Her gün bedava kredi veriyor yazıyor ama vermiyor

 2. Banu dedi ki:

  İlk kahve falını gönderdim, ancak falımdan başka alakasız bir yorum yazılmış. Şimdi de kredi almamı soyluyor, 1,95 tl için kredi kartımın numaralarını veremem maalesef. Bu duruma avea’dan (facebook’taki gibi) ucret alınması lazımdır.

 3. gozde dedi ki:

  Surekli kredi sorunu yasiyoruz içtiğimiz kahvelerimiz boşa gidiyor kredimiz yetersiz durumda baktıramıyoruz falımıza

 4. wpmobil dedi ki:

  güzel uygulama teşekkürler

 5. oyununuz çok yahşi teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir